субота, 27 листопада 2010 р.

Фестиваль пива у Львові - 2011

Пивомани –
готуйтесь!!!

Фестиваль пива 2011 у Львові    Львівський міський фестиваль пива знайомить із традиціями пивоваріння та культурою споживання пива.

     Фестиваль пива – це поєднання сучасних технологій зі старими рецептами пивоваріння, це заклик до популяризації культури споживання пива та популяризації давньої культури Львова загалом.Не випадково саме пиво у поєднанні із старовинною архітектурою Львова здатне створити чудову атмосферу свята, перформансу та справжньої забави.

    
     Дата проведення: 10-12 червня 2011
     Місце проведення:  Львів, Площа Ринок
     Офіційний сайт: http://www.beerfest.lviv.ua/uk/2011/
,
     "Львів батярський, Львів середньовічний, Львів ремісничий – так ми можемо сказати про Львів", – так організатори бачать і акції фестивалю. "Міський фестиваль пива - це фестиваль пивної культури, способу вживання пива, а також фестиваль пивної історії Львова. Це те, як ми бачимо пиво і пивну культуру старого Львова, використовуючи сучасні засоби. Не випадково на фестивалі будуть тільки львівські торгові марки, не випадково пиво і Львів знову створять чудову атмосферу свята, перформансу, фестивалю. Львів батярський, Львів середньовічний, Львів ремісничий - так ми можемо сказати про Львів і так ми говоримо про наш фестиваль. Завжди на святі хочеться поєднати найцікавіше та найважливіше. Ми спробуємо зробити це для Вас! Приходьте на Друге міське свято пива, яке відбудеться у червні 2011 року і переконаєтесь в цьому!"

Немає коментарів:

Дописати коментар