пʼятниця, 19 листопада 2010 р.

Усі до Львова!!! СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ,,,
      До Львова повертаються «Вихідні за півціни»! 18-19 грудня у Львові можна буде відпочити за півціни. Львівський туристичний бізнес спільно з міською радою вже вдруге презентує акцію «Вихідні у Львові за півціни».
      Учасники акції матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі видно з вулиць. До речі, акція «Вихідні у Львові за півціни» розпочне туристичний сезон «Зима у Львові 2010». Цими днями в закладах, які беруть участь в проекті, можна буде поїсти, розважитися та відпочити за 50% від щоденної вартості послуг. Участь в акції зможуть взяти не лише гості міста, а й мешканці. також, якщо Ви бажаєте подарувати 50% знижку до дня святого Миколая, то це можна зробити відправивши заявку на пошту promo@city-adm.lviv.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
      Нагадаємо, що торік акція «Вихідні у Львові за півціни» проходила 19-20 грудня, до участі в якій зголосились понад 70 львівських туристичних закладів та організацій, які пропонували знижки на свої товари та послуги в розміри 50%.


І ще , для шанувальників: Goth-fest "Enter THE Winter 2010" у Львові.
       Український Готичний Портал представляє найтемнішу, найзагадковішу і найжаданнішу подію грудня - готичний фестиваль "Enter THE Winter 2010", що відбудеться в місті Львові 11-го грудня.
      Що: Goth-fest "Enter THE Winter 2010" у Львові
     Місце проведення: м.Львів, вул. Коновальця, 103 (концертний зал готелю "Турист")
     Дата проведення: 11 грудня 2010 р.
     Вартість квитків: попередній продажі - 40 грн; в день фестивалю - 50 грн.
     Бронювання квитків: (063) 8680727, (097) 5687215
     Контакти: http://vkontakte.ru/club18032591
     Участь у Goth-fest "Enter THE Winter 2010" приймуть наступні гурти:
     "Холодне Сонце" (Київ-Тернопіль)
      Український гурт, який грає готичний рок. Створений 2001 року. Разом з «Кому Вниз» представляв Україну на найбільшому в Європі готичному фестивалі Wave Gotik Treffen (травень 2007). Є автором головної теми стрічки "Ninjas vs Zombies", знятої американською компанією "Endlight Entertainment".
      Цей гурт приніс з "української Трансільваніі" присмак того кохання, що несе ласкавий подих смерті та погляд очей, що проводжали сердце в останній танок душ.
"Фабула" (Херсон)
    Доволі складна і важка музика, певна суміш ню-металу і елементів готики у поєднанні з мелодійним жіночим вокалом як магніт притягує до групи все нових і нових прихильників. У 2008 році "Фабула" виступає на одній сцені із групами PAIN та Within Temptation, отримує ротацію на BOUNCE.radio (С.Ш.А) та на Radio Krakow. На сьогоднішній день "Фабула" має кілька фан-клубів як в Україні, так і закордоном (зокрема, в Італії, Туреччині, Мексиці, Австралії).
Goth-fest "Enter THE Winter 2010" у Львові"Думки Подумки" (Львів)
     Львівський гурт, який заснував новий стиль elegant-goth metal. Тяжкі рифи, таємничо-драйвовий вокал, неадекватні ходи в розвитку кожної з пісень заполонили серця багатьох фанатів у Львові та за його межами.
"Mysteria" (Київ)
    Гурт "Mysterya" був заснований в 2006 році. Ідею своєї роботи самі музиканти характеризують як "Містерію творчості". Гурт Mysterya - це музиканти, що через роки творчої практики створили новий для України якісний продукт симфнічного металу. Поєднавши найкращі якості кожного з команди - це колектив однодумців, лицарі сцени, дружня артистична сім'я високого професійного та творчого рівня. Тут слухач зустріне поєднання краси симфонічної та силу тяжкої музики, з потужним поривом артистизму, метафоричності, новаторського стилю та кращих традицій в музиці. В репертуарі гурту різнопланові композиції , які відкривають весь спектр почуттів та емоцій. Кожен виступ - значна подія в житті прихильників гурту.
"Alte Eris" (Рівне)
"Anothers" (Інші) (Львів)
"Anima Legit" (Львів)

Запрошую львівян і гостей.

Буде весело!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар