понеділок, 23 квітня 2012 р.

Великдень відсвяткували, на черзі День міста Львова!Центральна частина міста

“Де ще є людям так файно, як тут”? Це символічне запитання щороку отримує одну-єдину відповідь: ”Тільки у Львові!”. За багато років святкування Дня міста виробило чимало гарних традицій, серед яких – театралізовані вуличні постановки, забави, фестивалі.
З нагоди Дня міста-2012 вулицями Львова пройде великий святковий парад, участь у якому візьмуть тисячі учасників, серед яких – дитячі колективи, лицарі у латах, актори на ходулях з муніципальних та аматорських театрів, оркестри, “Чудо-поїзд», карети з ангелятами, народні танцювальні колективи, представники молодіжних, спортивних, громадських організацій та національних товариств. Хочете взяти участь у параді? Чому ж ні!!! Святковий парад, за гарною традицією, щороку об’єднує і львів’ян, і гостей міста.

 

Попередній перелік заходів святкування Дня міста Львова 2012

Центральна частина міста
Субота 5 травня
 • 13.00 Святковий парад до Дня міста Львова за участі історичних героїв-засновників Львова, народних колективів, спортивних федерацій та учасників різноманітних львівських колективів.
 • 14.00 Урочисте відкриття святкувань з нагоди Дня міста. Святкове підняття прапора та вітання міського голови.
 • 14.40 Флеш-моб. (південна сторона пл. Ринок)
 • 15.00 Виступ дитячих колективів на головній сцені.(пн. сторона пл. Ринок )
 • 18.30 Прем’єра дня – вистава від Дитячого театру балету Львова
 • 19.30 Джей Баккі(США) – Арфа-гітара (володар премії Еммі)
 • 20.00 Джон Доан (США) – гітара.
 • 21.00 Спільна концертна програма Павла Табакова та симфонічного оркестру Львівської філармонії.
Неділя 6 травня
 • 13.00 Міжконфесійна молитва за Львів (південна сторона пл. Ринок)
  • 15.00 Святковий концерт «Львів фольклорний»
  • 20.00 Вечірня святкова програма.
Музей народної архітектури та побуту 
5-6 травня
Фестиваль середньовічної культури «Львів стародавній»
 • Протягом двох днів відбуватиметься справжнє середньовічне дійство! Усі гості фестивалю зможуть поринути в романтичну епоху Середньовіччя – епоху хоробрих лицарів та прекрасних дам. До Львова приїдуть представники лицарських клубів з багатьох міст України та з-за кордону.
 • Основними подіями фестивалю мають стати лицарський турнір, масові битви воїнів та давні лицарські забави.
 • Територія палацу розділиться на умовні тематичні майданчики (міні-зони). Зокрема львів’яни та гості міста зможуть відвідати біля десятка різноманітних майстер-класів справжніх професіоналів своєї справи: гончарства, ковальства, стрільби з справжнього англійського лука, середньовічних танців тощо. Охочі відчути себе героями тої епохи зможуть приміряти середньовічні костюми та обладунки. У середньовічній таверні пригощатимуть наїдками за старовинними рецептами, а на стилізованому ярмарку продаватимуть свої вироби майстри різноманітних ремесел, де кожен зможе придбати собі сувенір на згадку про фестиваль.
 • Усі розваги супроводитиме концерт середньовічних гуртів на головній сцені. Серед учасників  відомі українські колективи, які виконують середньовічну музику.
Метою парку-фестивалю є відтворення автентичної атмосфери та антуражу великого середньовічного європейського міста.
Палац мистецтв
29 квітня- 6 травня
Фестиваль Угорської культури та виноробства “Maдяр Fest”
 • На площі перед палацом мистецтв відбудеться перший в Україні фестиваль “Дні культури та виноробства Угорщини”.
 • Впродовж  тижня кожен гість заходу зможе відчути себе “справжнім угорцем”.
Зокрема, буде можливість покуштувати традиційної угорської страви – гуляшу, затанцювати чардаш, чи послухати добру угорську музику, а також посмакувати всесвітньовідомим вином з Токаю, яке ще у XIIX столітті Ґете назвав “королем вин та вином королів”.
 • Участь у фестивалі візьмуть близько півсотні виноробів та кулінарів з Угорщини і 30 угорських та українських творчих колективів, які представлятимуть не лише традиційну культуру, а й сучасні її напрямки.
 • Вхід на захід буде цілком безкоштовним, що дасть змогу львів’янам та гостям міста ближче познайомитись з угорськими традиціями.
Центральний парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького
5-6 травня
Міжнародний Фестиваль Футболу «Великий м’яч»
 • Головна мета Міжнародногго фестивалю футболу – об’єднати людей, які люблять футбол, навколо культурних та духовних цінностей для спілкування, взаєморозуміння, вирішення соціальних проблем та створення позитивних емоцій і атмосфери під час підготовки та проведення футбольних Чемпіонатів.
Львівський Національний музей
З 27 квітня
Виставка старовинних суконь і дамських аксесуарів періоду кінця 18-го початку 20-го століття з приватної колекції Марини Іванової.
 • Громадська організація Галицький Клуб «Інтергація» спільно з Національним музеєм у Львові, Національним академічним українським драматичним театром ім. Марії Заньковецької, Львівською обласною філармонією, в партнерстві з галереєю «Мінус 4» м. Києва організовує проведення унікальної виставки справжніх старовинних суконь і дамських аксесуарів періоду кінця 18-го початку 20-го століття з приватної колекції Марини Іванової. Ця колекцiя -  єдина підбірка в Україні, якою може похвалитися далеко не кожен європейський музей. Всі речі прекрасно збереглися і мають музейне значення. Сьогодні колекція налічує чотири десятки розкішних аристократичних дамських суконь, що яскраво ілюструють декілька епох європейської моди того часу, близько сотні старовинних сумочок.
Колекція була виставлена двічі у Києві: в галереї «Мінус 4» та Національному музеї ім. В. та Б. Ханенків та мала великий успіх.
 • В рамках виставки планується низка заходів: фото проект Фотогалереї Юрiя Тiтовця, концерти камерної музики, лекції  з iсторiї  моди, показ сучасних моделей, перформанси вокальних та танцювальних колективів та iн.

Немає коментарів:

Дописати коментар